Toczenie CNC

Obróbka materiałów na nowoczesnej tokarce pozwala na wstępne przygotowanie elementu do montażu w większym zespole lub do samodzielnego wykorzystania. Nasza firma oferuje toczenie CNC na zaawansowanych sterowanych komputerowo maszynach o wysokiej wydajności i precyzji pracy.

Oferujemy doświadczenie i profesjonalizm


Usługi z zakresu obróbki materiałów, w tym toczenie na nowoczesnych maszynach oferujemy naszym klientom od wielu lat. Dlatego przyjmując zlecenia gwarantujemy ich rzetelne wykonanie, perfekcję oraz terminowość świadczącą o naszym profesjonalizmie. Dzięki doświadczeniu, zarówno toczenie CNC, jak i wszystkie inne powierzone nam zadania wykonujemy perfekcyjnie, z zastosowaniem wiedzy o nowoczesnych technologiach i wysokich standardów jakości.


Nasza firma ulokowana jest na peryferiach miasta Warszawa, dlatego też w jej okolicy realizujemy usługi w zakresie obróbki materiałów oraz wykonujemy prace montażowe na zlecenie. W każdym zleceniu stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do klienta.


Gwarantujemy wysoką jakość produktów


Jeśli jesteś producentem mebli, maszyn, produktów medycznych, budujesz unikalną taśmę produkcyjną lub tworzysz konstrukcję ekspozycyjną oferujemy Ci toczenie CNC na najnowocześniejszej obrabiarce Fryer Machine, gwarantującej doskonałe efekty pracy. Parametry maszyny, to:

  • długość toczenia do 1000 mm,
  • średnica toczenia do 450 mm,
  • prędkość obrotowa wrzeciona 2500 obr/min.

Sterowanie numeryczne pozwala nam perfekcyjnie odwzorowywać zaprojektowane elementy, a także wykonywać wiele takich samych detali o identycznych parametrach.


Interesuje Cię usługa toczenia CNC? Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej!
Skontaktuj się z nami

IMG_0559