Obróbka ślusarska

Przygotowywanie elementów metalowych, z kamienia, tworzyw sztucznych wymaga precyzyjnego cięcia. W wielu przypadkach konieczna jest też dalsza obróbka, dzięki której wykonany element będzie perfekcyjnie dopasowany do całej konstrukcji lub przystosowany do montażu. Jedną z możliwości takiej obróbki jest frezowanie przy pomocy maszyn CNC.

Oferujemy szeroki wachlarz prac


Prace ślusarskie i montażowe oraz związana z nimi obróbka skrawaniem to zadania, które zrealizujemy na Twoje zlecenie, dopasowując element materiału do potrzeb i konkretnego zastosowania. W naszej ofercie znajdziesz zarówno cięcie na pile taśmowej, wiercenie i frezowanie, jak i różnego typu prace montażowe oraz przygotowanie elementów do montażu.


Stosujemy nowoczesne metody oraz sterowane komputerowo maszyny CNC, które zapewniają bardzo wysoką precyzję pracy z dokładnością do ułamka milimetra, co gwarantuje idealne dopasowanie wszystkich elementów złożonej konstrukcji. W zakresie montażu stosujemy optymalne sposoby łączenia elementów z wykorzystaniem śrub, nitów, kołków itp. Obróbka, jaką możemy Ci zaoferować obejmuje metale, kamień, tworzywa sztuczne i drewno.


Gwarantujemy perfekcyjna obróbkę materiałów


Obróbka skrawaniem to jedna z usług realizowanych w naszej firmie w okolicy miasta Warszawa. Frezarki CNC wyposażone w odpowiedni program sterujący pozwalają nam wykonać każde twoje zlecenie, gwarantując:


  • możliwość wykonywania nawet bardzo skomplikowanych detali,
  • wysoką precyzję pracy z dokładnością do ułamka milimetra,
  • maksymalną powtarzalność elementów,
  • perfekcyjne odwzorowanie detali na podstawie rysunku technicznego,
  • frezowanie i gwintowanie otworów w blachach i płytach metalowych,
  • krótkie terminy zleceń.

Obróbka skrawaniem to technologia pozwalająca na przygotowanie precyzyjnych elementów z różnych materiałów, przystosowując je do bardzo specyficznej konstrukcji systemu reklamowego, części stanowiska pracy, obudowy urządzenia i do wielu innych zastosowań. Jeśli poszukujesz wykonawcy takich prac skontaktuj się z nami i omów szczegóły zlecenia. Znajdziesz nas w okolicy miasta Warszawa.


Czekamy na kontakt od Ciebie!Skontaktuj się z nami