Cięcie wodą

Układanie dekoracyjnej elewacji lub podłogi z kamienia, wykonywanie skomplikowanych reklam przestrzennych i innych konstrukcji z tworzyw, gumy lub sklejki wymaga precyzyjnego wycinania często skomplikowanych kształtów.  Cięcie wodą to technologia, która zagwarantuje Ci najlepszy efekt.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania


Woda to medium, które posiada bardzo specyficzne właściwości, łączące w sobie obojętność chemiczną z możliwością dostosowania temperatury i ciśnienia do efektów jej oddziaływania. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w usługowym cieciu za pomocą technologii, w której woda pozostaje narzędziem o wyjątkowych możliwościach dopasowania do oczekiwanych efektów pracy. 


Cięcie wodą to technologia, dzięki której możesz precyzyjne dopasować detale z marmuru, kamieni ozdobnych, różnych metali i tworzyw sztucznych, sklejki, a nawet gumy.


Co zyskujesz dzięki cięciu wodą?


Cięcie z wykorzystaniem strumienia wody pod bardzo dużym ciśnieniem gwarantuje Ci wyjątkowe efekty osiągane podczas dzielenia lub formatowania różnych materiałów. Do najważniejszych korzyści, jakie zapewnia ta metoda zaliczysz:


  • możliwość wycinania dowolnych, nawet skomplikowanych kształtów z materiału do grubości 220 mm,
  • brak jakiejkolwiek ingerencji w strukturę materiału,
  • idealnie gładkie krawędzie ciętych materiałów,
  • wysoki poziom dokładności porównywalny z cięciem laserowym.

Woda to uniwersalne narzędzie, przy pomocy którego wykonamy dla Ciebie każdy zaprojektowany kształt, eliminując potrzebę dodatkowej obróbki.


Zainteresowała Cię nasza oferta? Znajdziesz nas w okolicy miasta Warszawa. Zadzwoń lub przyjedź, a zagwarantujemy Ci krótkie terminy realizacji zleceń.


Skontaktuj się z nami