Cięcie szkła

Moda na szklane blaty, drzwi szafek, panele ścienne podklejane tapetą i inne tego typu dekoracje sprawia, że rośnie też zapotrzebowanie na usługowe cięcie szkła. Nasza firma z siedzibą na peryferiach miasta Warszawa oferuje szeroki zakres prac w tym zakresie z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Oferujemy profesjonalne cięcie szkła


Szkło jest materiałem wymagającym znaczącej wiedzy na temat zachowania w określonych warunkach, a także podczas przecinania różnymi metodami. Im większe szklane tafle i im delikatniejsze szkło, tym większe ryzyko, że szyba pęknie narażając na duże straty materiałowe i koszty. Nasza firma od lat specjalizuje się z obróbce i cięciu różnych materiałów systematycznie bogacąc doświadczenia, poznając nowe technologie i rozbudowując park specjalistycznych maszyn.


Oferujemy Ci profesjonalne cięcie szkła, dzięki któremu nie tylko do minimum ograniczysz ewentualne straty, ale też nie będziesz tracić czasu i środków na zakup specjalistycznych narzędzi.


Tniemy każdy rodzaj szkła


Jeśli zajmujesz się wykończeniem i dekoracją wnętrz, a w nowych mieszkaniach przewidujesz wstawianie szklanych ścianek działowych z hartowanego szkła, wykonamy dla ciebie gotowe do oprawienia tafle, które spełnią warunki rozmiarowe i wykończenia krawędzi. Oferujemy zarówno cięcie szkła tradycyjnego, okiennego, jak i szkła hartowanego, budowlanego, klejowego wielowarstwowo, które przycinamy do pożądanych kształtów.


W pracy stosujemy najnowsze technologie, w tym również cięcie wodne pozwalające nam na wycinanie różnych kształtów, w tym także łuków i skomplikowanych profili.


Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!