Cięcie aluminium

Aluminium to materiał bardzo powszechnie stosowany w wielu dziedzinach przemysłu, a także w reklamie i innych sferach użytkowych. Jeśli zajmujesz się produkcją systemów aluminiowych, z pewnością potrzebujesz też usługi precyzyjnego cięcia tego metalu, którą zamówisz w naszej firmie.

Wykonujemy precyzyjne cięcie wodą


Cięcie aluminium wymaga stosowania specyficznych technologii, dzięki którym ten lekki i łatwy do formowania materiał zachowa swoje właściwości.  W przeciwieństwie do innych stosowanych metod cięcia plazmowego i mechanicznego metodą cięcia za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem zagwarantuje Ci perfekcyjne odwzorowanie detalu bez strat materiałowych i konieczności dalszej obróbki.


Dzięki zastosowanej metodzie wykonane przez nas cięcie aluminium zagwarantuje Ci:

  • niską temperaturę pracy bez wpływu na odkształcanie krawędzi przecięcia,
  • brak zmian strukturalnych materiału w miejscu cięcia,
  • brak zmian składu i właściwości fizykochemicznych materiału,
  • brak stref nagrzewania,
  • minimalną stratę materiału w miejscu przecięcia,
  • element gotowy do wykorzystania bez dalszej obróbki czy wygładzania krawędzi.

Zrealizujemy terminowo każde zlecenie


Prace przy obróbce metali, w tym również cięcie aluminium są naszą domeną, w której specjalizujemy się od lat. Potrzebujesz bardzo skomplikowanego elementu z tego materiału? Przygotuj projekt, a odwzorujemy go dla Ciebie z zachowaniem precyzyjnego wymiarowania oraz wszystkich wskazanych profili. Dzięki doświadczeniu doskonale organizujemy prace, gwarantując Ci nie tylko krótki czas realizacji zlecenia, ale też jej terminowość.


Znajdziesz nas w Grodzisku Mazowieckim na peryferiach miasta Warszawa. Zadzwoń lub odwiedź nas w naszej siedzibie!